Úžasná smoothie (nejen) pro letní dny

3. července 2016 v 11:04 | Lúmenn |  Zdravá výživa
Moudří odborníci na výživu radí, že máme denně sníst pět porcí ovoce a zeleniny - porce, to je jeden kousek. Takže třeba tři jablka a dva banány nebo dvě mrkve, pomeranč a dvě broskve. A ačkoli já třeba ovoce i zeleninu miluju, je pro mě někdy dost těžké se "do limitu" nacpat. Ale před dvěma roky jsem objevila kouzlo mixéru a tím pádem i ovocných smoothies (název pochází z anglického slova smooth - jemný, hladký). Potřebujete na ně jenom mixér, hromadu ovoce a nápady na zajímavé ovocné kombinace. S prvním a druhým bodem seznamu si musíte poradit v nejbližším obchodě, se třetím vám může pomoct tento článek;)


Do ruky se mi dostal e-book 107 neodolatelných smoothie receptů s prosbou, abych jej poslala dál mezi čtenáře. Takže to činím - receptů je to fakt pořádná porce, která vám vystačí na celé léto (a klidně i podzim, kdy je potřeba vitamínů ještě větší:)). A ještě k tomu teď v akci přidávají různé bonusy v podobě kartiček a dalších brožurek a taky soutěž o letní zájezdy. A ačkoli jindy se reklamě obvykle vyhýbám, tady mám pocit, že jde fakt o dobrou věc - a navíc jsem děsný fanda smoothies, kterými se hlavně v těhle parnech láduju jako otesánek:)
Zakoupením knížky přes tenhle odkaz nebo přes banner tady na webu ještě ke všemu přispějete nějakým tím procentem z koupě na provoz Posla světla, což už je poslední argument, který potřebujete:) Takže vzhůru do jemného lahodného světa osvěžujících ovocných nápojů:)

baner-300x300.jpg
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama