Dnešní nálož energie aneb Super Měsíc v Beranu

16. října 2016 v 12:48 | Lúmenn |  Magie měsíce
Včera jsem se celý večer cítila, jak lev v kleci. Byl ve mě ohromný vnitřní neklid, pořád jsem měla pocit, že je něco špatně, věci, které ve mě dlouho hnily, chtěly ven. A stačil jediný pohled na oblohu, aby mi došlo, co na to má svůj vliv - blížící se úplněk. A pak jsem se dočetla, že dnešní úplněk bude nejen neobvyklý svou velikostí, protože je Měsíc na své dráze nejblíže Zemi, ale také se nachází v Beranu a to je prostě energetická pecka jako hrom. Co všechno dešní úplňkový "Super Měsíc" přináší čtěte v celém článku.


Tento měsíc vyjde na obloze v neděli večer 16.října neobvyklý Super Měsíc.
(následující text pochází ze stránek slunecnabrana.eu)

Budete schopni ucítit vesmírný posun v energii, který nakonec ovlivní naprosto každého na planetě. Tuto změnu vibrace můžete využít ve svůj prospěch a přivést konstruktivní změnu do vašeho života. Ale prvně se podívejme co Super Měsíc znamená z pohledu vědy.

Super Měsíc znamená, že orbit Měsíce ho v jistém bodě přivádí nejblíže k Zemi a toto také nastává v novoluní nebo v úplňku. Tento říjen nastává Super Měsíc v úplňku, kde dosahuje své nejbližší přiblížení k Zemi celý měsíc, a bude vypadat super-ohromný - několikanásobně větší, než je jeho obvyklá velikost. Podle NASA , když je k nám Měsíc takhle blízko, "Jeho zářící blízkost způsobuje , že Měsíc vypadá o 14% větší a o 30% na nebi jasnější než vrcholný úplněk." ( termín vrcholný používáme tehdy, kdy je Měsíc na svém orbitu nejdále od Země).

Z astrologického hlediska se říjnový Super Měsíc objeví, když je Měsíc v Beranu. To přináší velmi aktivní, entusiastickou a odcházející energii. Tak budou všechny ohnivé a dobrodružné vibrace spojené s Beranem přivedeny do popředí a to způsobí živoucí třesk energie. Pokud využijete energetický posun Super Měsíce a ukotvíte ho v pozitivním světle, pak k vám přijdou pozitivní změny.

Beran je známý řadou silných kvalit a charakteristik a dotknutím se a využitím jejich síly můžete z posunů při super Měsíci získat mnohé.

Níže je přehled základních a nejlepších věcí, které tento úplněk v Beranu nabízí:

Je čas k vyléčení.

Ať jsou vaše rány fyzické, mentální, vědomé nebo nevědomé, nyní je čas se na ně soustředit. Pokud se soustředíte a uděláte vše co je ve vašich silách aby vám bylo lépe a zesílili jste, můžete se osvobodit od veškeré bolesti a utrpení, které vás vysiluje.

Buďte si vědomi svého ega.

Nenechte vlastní smysl sebe-důležitosti nebo osvícení dostat to nejlepší z vás. Beran dokáže být velmi namyšlený a je důležité, abyste neuvízli ve svém egu. Zůstaňte uzemnění a vše půjde hladce.

Celkově bude energetický posun doprovázející říjnový úplňkový super Měsíc nadmíru pozitivní.

Pokud se uvolníte a necháte vše plynout, lépe se propojíte s touto energií a ta vás povede k uskutečnění velkých věcí ve vašem životě, které s radostí uvítejte!


Tento článek lze šířit nekomerčním způsobem v originální formě s uvedením autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.eu, www.martinachristova.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.

 


Komentáře

1 merlik6886 merlik6886 | E-mail | 16. října 2016 v 16:06 | Reagovat

Tak to je skvělé, už se těším! :)

2 Dominika Dominika | Web | 17. října 2016 v 12:40 | Reagovat

Já to doteď cítím!!!!!!Jedu jak fretka!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama