Únor bílý...

16. února 2017 v 16:32 | Lúmenn |  O autorce a o blogu
Únor je asi můj nejméně oblíbený měsíc v roce, ještě, že trvá jenom 28 dní:) Zima ještě trvá, jaro zatím v nedohlednu a po třech chůadných měsících už se cítím unavená, vyčerpaná, znechucená a zoufale vyhlížím tání, zelenou trávu a sluníčko. Letošní únor je ještě k tomu ve znamení docela solidní hektiky a spousty práce, abych se třeba nááhodou nenudila:) Jak jste si asi mnozí všimli, od 1.března na nás podnikatele v maloobchodě dopadne bič v podobě elektronické evidence tržeb a v té souvislosti mě čekají některé změny na eshopu. Jenže z de facto kosmetických změn se nakonec vyklubala kompletní předělávka systému a tak místo toho, abych trávila nemilý únor s teplým čajem a knihou, vysedávám hodiny u monitoru a předělávám, kopíruju, nastavuju.


Proto po lednu, který jsem si vyhradila hlavně na psaní článků, přišel únorový útlum a na návštěvnosti blogu je to hned znát. Prostě jak nevydám aspoň jeden článek za dva dny, není to ono:) Ale nevěším hlavu, až se všechno překopíruje, přenastaví a s prvním březnovým dnem spustí pod novou administrací a novým systémem, zase bude dost a dost času a hlavně chuti se věnovat tvorbě. Mám předlouhý seznam témat, která chci zpracovat, že mi vydrží až do léta, takže se nemusíte bát, že by mi došla inspirace. Jen je toho teď prostě víc, než jde za 24 hodin vyměřeného denního času stihnout.

Takže po této krátcé noticce zase mizím k administraci, ruce už mám od myši a klávesnice skoro mozolnaté, ale vím, že to bude stát za to. Modernizaci eshop potřeboval už velmi dlouho a já z ní mám obrovskou radost. Z té práce, co kolem toho je, už menší, ale to se všechno zvládne:) Tak mi, prosím, držte palce a i přes menší frekvenci nových článků dál zachovejte přízeň:) S láskou vaše Lúmennka
 


Komentáře

1 Spajdy Spajdy | E-mail | 22. února 2017 v 18:33 | Reagovat

Máš můj obdiv, že ses do tak velkých předělávek pustila a nesekla s tím :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama