Březnová soutěž s mandalami

1. března 2017 v 9:00 | Lúmenn |  Zajímavosti, rady a informace
S novým rokem přišla spousta nových nápadů, otevřely se nové cesty a nové příležitosti (mimo jiné také třeba nový vzhled eshopu, o kterém jsem psala tady) - a aby těch novinek nebylo málo, rozhodla jsem se každý měsíc uspořádat větší či menší soutěž pro vás, čtenáře. A s prvním březnovým dnem tedy vyhlašuji mandalovou soutěž pro všechny z vás, kteří rádi vybarujete mandaly - a samozřejmě i pro ty, kdo jste tuto kratochvíli dosud nezkusili a sbíráte odvahu k premiéře. Tady je vaše příležitost. Zadání březnové mandalové soutěže čtěte v celé článku:)O co půjde?

V lednovém článku o Mandale lásky jsem psala o úžasném dárku, který mi můj drahý nadělil pod stromeček - šabloně na tvoření mandal. Učím se s ní pracovat a vytvářím nové vzory pro vybarvování, ale zatím jen pro sebe. Takže jsem si řekla, že se o radost z vybarvování podělím i s vámi a nejnovější mandalový výtvor zatím ponechám bez barviček a nabídnu jej k dotvoření vám, čtenářům. Jak mandalu pojmete, je zcela na vás, jaké barvy a techniku použijete, taktéž. Do 15.března máte čas na to si následující předlohu vytisknout a vybarvit dle svého přání a poslat m ji buď na mail nebo do zprávy na facebookovém profilu Posla světla. Pak nastane hlasování zde na blogu v anketě i pomocí lajků na facebooku a z výsledného součtu hlasů bude vyhlášen nejlepší mandalový výtvor, jehož autor obdrží knižní cenu. Tak pojďme na to, už teď se těším na vaše obrázky!:)

Zadání soutěže

Vybarvi následující mandalovou předlohu libovolnou technikou.


Zašli vybarvenou mandalu (naskenovanou nebo vyfocenou) na email admin@angelumlucis.cz nebo do zprávy na facebookovém profilu Posla světla do středy 15.března 2017 20:00 hodin. Pozor - později zaslané mandaly nebudou do soutěže zařazeny.

16.března 2017 vyjde na webu článek se všemi soutěžním mandalami a v anketě budete moci hlasovat o obrázek, který se vám bude nejvíce líbit. Ve stejný den vyjde i galerie na facebooku Posla světla, kde budete moci své favority označit lajkem. Hlasování končí první jarní den, v úterý 21.března ve 20:00. Na později zaslané hlasy již nebude brát zřetel. Následující den bude vyhlášen vítěz - ten obrázek, který získá v součtu nejvíce hlasů v anketě a nejvíce lajků na facebooku.

Cena pro vítěze


Kromě času příjemně stráveného u vybarvování mandaly by to chtělo nějakou tu hmotnou výhru, co říkáte?:) A tou bude knížka plná mandalových předloh Čarodějnické mandaly od Martina Kratochvíly, kterou vítězi zašlu poštou. Těm, kteří nezískají první místo, může udělat radost alespoň pozornost, které se dostane jejich (jak věřím) krásným a povedeným mandalovým výtvorům - bude to takové krásné kolektivní pohlazení po duši:)


Tak ostrouhejte pastelky, rozmíchejte barvičky, nažhavte tablety a popusťte uzdu své představivosti. Tvary mojí mandaly už se moc těší na to, až je naplníte barvami dle svého srdce. S radostí očekávám vaše výtvory a moc se na ně těším:)
S láskou Lúmenn
 


Komentáře

1 LM LM | E-mail | Web | 2. března 2017 v 17:43 | Reagovat

Skvelý nápad :)

2 Veverčák Veverčák | Web | 3. března 2017 v 19:21 | Reagovat

Jdu do toho ;-)

3 Lúmenn Lúmenn | Web | 5. března 2017 v 21:43 | Reagovat

[2]: super, těším se na mandalu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama