Březnová soutěž s mandalami - hlasování

16. března 2017 v 10:36 | Lúmenn |  Zajímavosti, rady a informace
Dva týdny uběhly jako voda a mandalová soutěž, kterou jsem vyhlásila první březnový den, se žene do své druhé fáze. Ačkoli svou účast potvrzovalo více lidí, nakonec se hotové vybarvené mandalky sešly jen dvě. Ale to nevadí, protože i ve dvou se dá svést soutěžní zápolení a oba obrázky jsou velice povedené:) Na druhou stranu jsem si říkala, že když máme jen dvojčlenné klání, že by to tomu, kdo skončí druhý, mohlo být víc líto. Knížku s mandalovými předlohami mám jen jednu a tak hlavní vítěz může být opravdu jen jeden, ale když máme jen ty dva statečné, druhé místo taky neodejde s prázdnou a dostane alespoň nějakou malinkou cenu za účast. Kdo bude kdo ale rozhodnete svým hlasováním vy, takže pojďme na to:)


Jen připomínám, že vítězí ta mandala, která bude mít vyšší součet hlasů tady na blogu v anketě a lajků v galerii na facebooku. Bojujte prosím čestně a férově, nemám to jak kontrolovat ani vymáhat, je to jen na vás, soutěžících. Jména záměrně nezmiňuji, aby nikdo nemohl nadržovat a mandaly uveřejňuji v pořadí, jak mi přišly mailem. Hlasování končí první jarní den, 21.března ve 20:00, kdy udělám i prinstcreeny, později zaslané hlasy nebudou už do soutěžního sčítání zahrnuty. Vítěz bude vyhlášen následující den a informován e-mailem.

SOUTĚŽNÍ MANDALY:

Mandala I.

Mandala II.

Pro mandalu, která vás více zaujala a chytila za srdce, můžete hlasovat dole pod článkem a také v galerii na facebooku. Hodně štěstí a hlavně hlasů soutěžícím:)
 


Anketa

Která mandala se ti více líbí?

Mandala I.
Mandala II.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama