Lúmennčí placky a magnety v kamenném obchodě

2. května 2017 v 19:56 | Lúmenn |  Přednášky, semináře, akce
Už roky je mým snem neprovozovat jenom eshop, ale taky mít kamenný obchůdek. Jenomže než člověk našetří na všechny ty nájmy, energie, na regály a kdejaké další potřebné věci, chvíli to trvá. Proto mě velmi zaujal Place Store koncept - nepotřebujete celý obchod, ale pronajmete si jenom regál, polici, prostě kus prodejního prostoru. A právě do Place Store jsem odnesla svoje vlastnoručně vyráběné magnetky a placky a tam si je můžete vybrat fyzicky, ne jen podle fotek - a hlavně bez poštovného:) Více v celém článku:)


Pokud se vám líbí moje magnety (kterých už mám v nabídce docela slušné množství:)) a placky (tam platí to samé:)), ale nechce se vám je kupovat přes internet a platit za poštovné, máte jedinečnou příležitost si je koupit osobně a u toho si je klidně i osahat:) Letos mě kvůli byrokratickým nesmyslům bohužel nečeká stánkaření, takže vítanou možností fyzického prodeje je právě obchod Place store v centru Brna na Moravském náměstí 4, kam si pro mé výrobky můžete zajít.


Magnety tam najdete na nástěnce za stejnou cenu jako na eshopu
- 35Kč za větší a 25 Kč za menší:)A placky v košíku u pokladny - za 20 Kč menší a za 30 Kč ty větší:)
A výběr je veliký :)

Obchod najdete snadno - kousek od "žirafy s Donem Quijotem na hřbetě"
na Moravském náměstí v Brně:


Tak šup šup, vy všichni, co jste z Brna, ale i vy přespolní, co přijedete na výlet:) Doufám, že si mé magnetky a placičky najdou tímto způsobem cestu k vám :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama