Komentáře

1 mirek mirek | 25. května 2017 v 15:03 | Reagovat

cit:Lidský mozek nám poskytuje mnoho různých představ. Některé odmítneme, ně-
které přijmeme, některé vyzkoušíme a využijeme v životě. Opět však po těchto
pokusech dojdeme na křižovatku nebo k smrti a tyto experimenty nám neposkytnou
úplné řešení. Jsou to přinejlepším mentální spekulace, podmíněné reakce
či zvyklosti mysli. Všechny informace procházejí mozkem skrze ego. Mozek tak dochází k řadě závěrů, které odpovídají určitým situacím. Jsme-li rovnovážně soustředěni ve stavu svědka, jsou přijímané informace nezkreslené a závěry z nich vyvozené mohou být plodné pro náš vzestup. Tak tomu však často není. Lidé se často ztotožňují s myšlenkovým procesem a jsou zapředeni do mentální hantýrky. Příčinu nelze odstranit odstraňováním následků. Musíme jít ke kořenům. Nalézáme podle toho, co hledáme. Může nás to buď potěšit nebo ranit. Ani v jednom případě to však nenasytí naše hledačství. Hledání na hrubé úrovni zůstává povrchní a nepřináší naplnění. Pouze ti, kteří jdou hluboko ke zdroji, objevují Zlatou bohyni, která přebývá v jejich nitru. Její dotyk osvěcuje a okouzluje celou jejich bytost.Tato zázračná bohyně sídlí v každé lidské bytosti. Moudří Ji následují, posvátné knihy o Ní hovoří a svatí Ji oslavují Jejím velebením.
Tak proč by mělo být Její nalezení tak těžké? Obtížnost vyplývá z hrubosti hledání. Místo hledání skutečného diamantu se spokojujeme se střípky skla. Lidé se zabývají spíše hledáním pomíjivých věcí, než hledáním nepomíjivého zdroje všeho. Nadešel pro nás čas, abychom si ujasnili naše priority a nasměrovali své hledání rozumným směrem. Povinnost dosáhnout realizace zůstává na nás, protože bohové jí dosáhli už dávno. Usměrněme své hledání a namiřme ho do vnitřního chrámu Zlaté bohyně, kde nalezneme naše vlastní božské Já.

2 Zuzka Zuzka | Web | 26. května 2017 v 19:43 | Reagovat

A jak se potvrdilo všeobecně známé, příroda je skvělý dobíječ energie. Taky to občas dělám, hlavně po náročný pracovní šichtě....

3 mirek mirek | 29. května 2017 v 8:55 | Reagovat

[2]: Příroda, tedy elementy, dovedou naše napětí přijmout a vyčistit. pak se cítíme lépe a myslíme si, že jsme něco v přírodě získali. my jsme se naopak napětí zbavili a zůstalo v nás to, co tam vždy bylo a je. tedy naše podstata a zdroj. zdroj doplnuje a vyživuje, je v nás a najdeme jej vevnitř sebe. pak jej můžeme ve své čistotě předat i přírodě, místo toho, abychom jenom brali a nic za to nedávali. v tom by měla být rovnováha. pak jsme skutečně eko.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.