Kouzla a rituály s runami

Runové kouzlo lásky

23. září 2012 v 13:24 | Lúmenn
Na e-mail mi často chodí dotazy na nějaké kouzlo lásky. A hodně lidí má pocit, že uvaří nějaký nápoj, nalijí ho vyhlédnuté oběti do pití a voilá, láska je na světě. Ne, takhle to skutečně nefunguje. Lásku je možné do svého života přivolat, ale nikdy nelze porušit svobodnou volbu člověka a donutit někoho k tomu, aby byl s vámi. To prostě nejde. Nebo respektive jde, ale ty následky pak vážně nestojí za to - nejen, že vztah udělaný na sílu nevydrží a je pro obě strany otřesný, ale také si pak dlouho ponesete porušení vesmírných zákonů a lidé s vámi budou manipulovat víc, než se vám bude líbit.
Takže - žádné namotávání hezkých chlapů a pěkných děvčat, od toho ruce pryč. Přesto je ale možné požádat za pomoci run bohy a Vesmír, aby přinesly do vašeho nějakého toho pana či paní Pravou. Pokud k tomu nechcete používat runy, můžete zkusit ještě tohle "kouzlo" a nebo prostý rituál na splnění přání. Hlavně nezapomeňte, že nesmíte do kouzla vkládat konkrétní jméno člověka, vím, že to opakuji posté, ale je to opravdu důležité.

Runové kouzlo pro šťastnou cestu

19. září 2012 v 11:45 | Lúmenn
Toto runové kouzlo pracuje na principu, který ještě několikrát použiju, protože je skvělý, funkční a osvědčený. Nejedná se o kouzlo v pravém slova smyslu, jde spíše o jakýsi dočasný amulet, který má pomoci v dosáhnutí kýženého výsledku.
Tohle kouzlo, resp. krátkodobý amulet, použijte v případě, že se vy nebo někdo z vašich blízkých vydává na dalekou či nebezpečnou cestu. Ať už jedete autem na dovolenou, letíte někam letadlem nebo třeba jdete na dlouhou túru pěšky, při všech cestách vás runy ochrání a dovedou bezpečně domů.

Runové kouzlo na peníze

16. září 2012 v 10:29 | Lúmenn
S penězmi máme všichni často potíž, člověk si občas říká, jako by jich na světě bylo o dost méně, než lidí a tak si je navzájem předáváme a půjčujeme, ale u nikoho se neohřejí dlouho. To ale samozřejmě pravda není, nicméně aby nám to tak nepřipadalo, musíme s tím něco dělat. A krom toho, že bychom se měli snažit nějaké vydělat, nám může pomoci i runová magie, která posílí naše snažení i štěstí a nám pak v kapse vždycky zůstane pár chechtáků navíc. Tohle kouzlo znám už hodně let a pravdou je, že jsem se na jeho aplikaci dost vykašlala a teď toho lituji - inu nikdy není pozdě a zatímco píšu tento článek, chystám si pomůcky a jdu na to:)
 
 

Reklama