O autorce a o blogu

"Když děláte věci s láskou, vrátí se vám to." aneb rozhovor se mnou:)

25. září 2015 v 13:06 | Lúmenn
Vždycky jsem si přála být tak slavná nebo tak zajímavá, aby se mnou lidi dělali rozhovory - a helemese, ono už je to tady:) Zatím teda pro studentský internetový magazín (a dříve pro pár blogů), ale někde člověk začínat musí:)
Hodně mě potěšilo, že slečna dala rozhovoru tak úžasný název, který hodně hezky vystihuje jeho podstatu - když děláte věci s láskou, bude se vám to vracet na všech rovinách. A vlastně celý ten rozhovor se povedl a mám z něj velikou radost.
Pokud vás zajímá, na co se všetečná studentka ptala a jak jsem odpovídala, klikněte na celý článek:)

Babí léto:)

1. září 2015 v 21:38 | Lúmenn
Tak a léto (které mám pořád v hlavě zapsané jako školáček od začátku července do konce srpna) už je za mnou:) A můžu říct, že to bylo pořádně hektické období, obrácené hlavně směrem ven. V podstatě nebyla chvilka, kdy bych se mohla zastavit a zhluboka a v klidu se nadechnout, bylo potřeba tolik toho stihnout. LARPy, festivaly, výjezdy se stánkem, snad žádný víkend nebyl volný a mnohdy se víkend protáhl i do pracovního týdne, takže se v práci pomalu ale jstě kupily šanony a já teprve teď pořádně doháním. Zvládla jsem toho ale hromadu mimo kancelář, jež mi dává obživu - objela jsem spousty akcí se stánkem, potkala na nich spoustu zajímavých lidí, včetně starých známých, přestěhovala jsem se ke svému drahému do domku se zahradou na kraji města a splnila si tím konečně dávný sen a splnila jsem si některé výzvy, na něž jsem si už dlouho brousila zuby. Ale teď cítím, že nastal čas obrátit se zase dovnitř.

Krátké vyjádření ka spamerovi

11. ledna 2015 v 19:25 | Lúmenn
Původně jsem si myslela, že nedávné řádění spamera, který si k tomu vybral noc ze starého na nový rok, zůstane bez povšimnutí, stejně, jako jsem si jeho caps lockem psaných nenávistných řečí nevšímala já. Ale několik nedávných událostí mě přinutilo se k tomu vyjádřit.
Nikdy nemažu komentáře, svobody slova si cením nadevše. Když tu několik týdnů psal pod skoro každý článek jeden skeptik, který tvrdil, že vše, co píšu jsou lži a nesmysly, nechala jsem i jeho, ať se vyjádří. Jen výjimečně smažu cizojazyčnou spamovou reklamu a podobné věci, případně opakující se hodně sprosté komentáře. Ale i to jsem za svou skoro devítiletou blogerskou kariéru byla nucena udělat jen párkrát. Pravdou ale je, že tohle překročilo i moje hranice tolerance a umožnění svobodného projevu všem, bez rozdílu.

Šťastný nový rok:)

1. ledna 2015 v 21:39 | Lúmenn
Vážení a milí, ráda bych vám popřála vše nejlepší do nového roku, jehož první den již máme pomalu za sebou:)
Ať si již dáváte předsevzetí nebo necháte na nitkách osudu, jak vám to zamotají, přeji vám, ať se vám v novém roce daří a vše je alespoň o kousek zářivější, prosluněnější a veselejší, než tomu bylo v roce minulém. Ať vás na cestě provází andělé a jejich hlas nic zlého nezkalí a ať se vaše duše učí co nejméně bolestivým způsobem.
V novém roce bych se ráda těmto stránkám, jež jsem poslední měsíce zanedbávala, zase začala velmi intenzivně věnovat, tak se doufám máte na co těšit:) S láskou a úsměvem vaše Lúmenn

Stěhování:)

8. dubna 2014 v 16:40 | Lúmenn
Moc se omlouvám, mí drazí čtenáři, že jsem vás teď na měsíc opustila, ale poslední týdny byly skutečně hektické. Stěhovala jsem se do nového bytu, kde už snad budu přebývat natrvalo, protože jsme jej s rodinou koupili. S tím se nesla spousta vyřizování, obíhání a v neposlední řadě taky samotné stěhování věcí, které se provádělo naněkolikrát, k tomu nějaké ty renovace, úkli, skládání nábytku...no horor:)
To celé mi zabralo téměř veškerý čas, kromě práce a spánku samozřejmě, takže jsem oba blogy nechala téměř ležet ladem, protože jsem večera padala do postele úplně vyčerpaná. Teď už ale máme všechno úspěšně za sebou a já se vracím k práci mé nejmilejší, tedy blogování:) Usazená v novém, krásně na oranžovo vymalovaném pokojíku, s výhledem na stromy a pejskem a kočičkou uloženými k spánku u mých nohou:) Díky za trpělivost:) Lúmenn

Návrat ke staré doméně

6. února 2014 v 16:54 | Lúmenn
Tohle rozhodnutí ve mě zrálo dlouhou dobu, ale definitivně se mi potvrdilo nedávno, kdy jsem zjistila, že návštěvnost na Poslu světla de facto neklesá, ale nic na něm není - a na Angelum Lucis naopak nestoupá. Prostředí word pressu mě také nenaplňovalo nadšením a tak se pracuje na úpravě, kdy po rozkliknutí stránky angelumlucis.cz budete přesměrování ihned sem, do prostředí, na něž jste zvyklí, kde také více komentujete a raději čtete. Snad vás tato změna potěšila a návštěvnost, která sice málo, ale přesto šla dolů, se zase vrátí na původní úroveň a bude dále růst:)
Krásný únorový den přeje Lúmenn

Přesun na novou doménu

2. října 2013 v 11:56 | Lúmenn
Vím, že dlouho na webu nepřibyl nový článek a vy už jste si asi začali říkat, co se děje. Tak je asi na čase oznámit, změny, které se na vás chystají. Už před nějakou dobou jsem oznámila, že k Poslovi světal bude brzy patřit e-shop a právě na jeho realizaci jsem usilovně posledních pět měsíců pracovala. S tím se pojí i fakt, že bylo třeba celý web přesunout na vlastní doménu, aby e-shop mohl fungovat, jak má.
A právě na tom jsem pracovala poslední měsíc - a nebylo to lehké. Všech cca 600 článků na webu jsem musela přesunout ručně, takže jedno crtl-c, ctrl-v za druhým. Naštěstí mi s tím pomáhali moji úžasní přátele, jimž za to patří nekonečné díky a já mohu oznámit hotovo.

Nechejte se informovat:)

31. srpna 2013 v 4:45 | Lúmenn
Teď každý den pilně pracuji na tom, aby se vedle stránek Posla světla, na nichž najdete informace z esoteriky a duchovna a zároveň si na nich můžete nechat poradit, otevřel i internetový obchod.
Pokud chcete být informováni o aktuálním dění, vědět, jak probíhají přípravy a být mezi prvními, kteří si na vlastní kůži vyzkouší podobu nového e-shopu a nové podoby webu, doporučuji se vám zaregistrovat do zasílání novinek.
Registrace je dobrovolná a přináší řadu výhod - nejen, že vše budete vědět první, ale zároveň první registrovaní dostanou i nějakou tu slevu na první nákup. Registrace zabere tři kliknutí a můžete ji uskutečnit v tomto formuláři. Ze zasílání novinek se lze kdykoli odhlásit.

Pomozte mi splnit si sen

28. srpna 2013 v 22:36 | Lúmenn
Posla světla pro vás píšu již čtyři roky. Denně trávím čas nad vašimi maily, snažím se vám radit a vést vás na cestě životem, i když na ní já sama občas klopýtnu. A protože jsem se rozhodla zasvětit těmto stránkám celý svůj život, musela jsem nějak vyřešit svou vlastní existenci.
Nápad na to se naskyttl sám od sebe asi před rokem, kdy mi došlo, že nejlepší cesta, jak se uživit a zároveň moci na plný úvazek pomáhat lidem, je vlastnictví esoterického e-shopu. Šla jsem do televizní soutěže, kde jsem vyhrála nějaké peníze, ale stále jich není dost na to, abych vše mohla rozjet tak, jak bych si přála. A nyní jako blesk z čistého nebe spadl grantový projekt Komerční banky, kde porota věnuje nejlepšímu projektu 300 000Kč na start podnikání.
Natočila jsem video, které, jak věřím, říká vše podstatné a projekt sloužící ke zlepšení života lidí má šanci na úspěch i v tomhle sobeckém světě. Ale i když mě nevybere podnikatelská porota, stále mám šanci získat peníze na svůj projekt. Jak? Díky vašim hlasům!

Návrat:)

16. srpna 2013 v 18:49 | Lúmenn
Léto ještě neskončilo, ale s vysokou pravděpodobností už mě nečekají žádné zvláštní zapeklitosti a já se můžu s plnou vervou vrátit na web. Práce na Poslu mi velice chyběla a celé prázdniny jsem usilovně sbírala náměty na nové články a hlavně jsem zasvětila čas práci na něčem, co jsem vám před časem slíbila.
V dubnu jsem napsala článek o tom, že k těmto stránkám chci brzy přidat i e-shop. A jak jsem řekla, tak činím a v současnosti už se projekt rozjíždí. Jednám o koupi domény, absolvovala jsem několik kurzů, školení a navštívila jsem esoterický veletrh, kde jsem získala kontakty. Snažím se ze všech sil, aby stránky s e-shopem, které vám nabídnu, byly pro vás co nejpříjemnější uživatelsky i lidsky a abyste na nich našli vše, co budete potřebovat. Plánovaný termín rozjetí e-shopu je někdy koncem září, musím vybrat nějaké vhodné datum:)
 
 

Reklama