Poselství andělů

Poselství andělů - 10.týden 2016

8. března 2016 v 7:30 | Lúmenn
Pomaličku se blíží jaro, ačkoli venku to tak pořád úplně nevypadá. Ale u nás v Brně je sice chladno, ale už týden vydatně prší, tráva se začíná po zimě zase zelenat a různě už vykukují bělavé květy prvních sněženek. Tohle období roku nemám moc ráda, protože zima ještě neřekla své poslední slovo a jaro pořád nikde - je to takové hluché místo mezi zimou a jarem, ani to, ani to a po dlouhém období šera a chladu už mi to začíná trošku lézt na mozek:) I proto mě andělské poselství na desátý týden tohoto roku zahřálo u srdce, přesně taková slova jsem potřebovala slyšet/číst.
V týdnu od 7. do 13.března 2016 nám podle kalendáře Jitky Sani Andělé na každý den radí Chamuel a vzývá lásku a štěstí.

Poselství andělů - 9.týden 2016

3. března 2016 v 21:52 | Lúmenn
Ačkoli tento týden má přát hlavně lásce ke zvířatům, mám pocit, že ten můj přeje hlavně práci. Inu po dovolené na lyžích doháním resty jak se dá a tak dnes jen ve zkratce. Co říkají andělé na devátý týden roku 2016, tedy od 29. února do 6.března podle kalendáře Andělé na každý den od Jitky Sani?
"Týden přeje radostem s domácími mazlíčky, ochraně zvířat a hledání možností,jak rozšiřovat lásku ke zvířatům." Tak já jdu pohladit moje ušaté zvíře a zalézt s ním do pelechu a trochu si odpočinout:) Zbytek poselství najdete v celém článku:) Krásný zbytek "zvířecího" týdne:)

Poselství andělů - 8.týden 2016

22. února 2016 v 5:55 | Lúmenn
Už mě ani nepřekvapuje, že v neděli otočím kalendářem a je tam něco, co jsem si na daný týden naplánovala. Nejinak tomu bylo i tentokrát - kdy jsem se po skoro dvouměsíční pauze rozhodla jít na jógu, zamluvila si minulý týden na pondělí lekci a helemese, co doporučují andělé! Tento týden přeje meditacím, józe, práci s čakrami a sbližování s lidmi podobných zájmů. Uf, co na to říct?:) Pojďme se podívat, jaké další poselství nám andělé připravili na 8.týden roku 2016, tedy od 22. do 28.února, podle kalendáře Andělé na každý den od Jitky Sani.

Poselství andělů - 7.týden 2016

18. února 2016 v 14:08 | Lúmenn
Ten čas ale letí jak splašený:) Člověk se ani nezastaví a už je tu 7.týden tohoto roku, s daty 15. až 21.února. A (zase s mírným spožděním) poselství andělů, které nám na tento týden přinášejí a já vám je zprostředkovávám díky kalendáři Jitky Sani Poselství andělů. V sedmém týdnu roku 2016 k nám promlouvá anděl Tabris a vyzývá k něžnosti a ke kontaktům s lidmi, které máte rádi, ale třeba jste na ně v poslední době neměli čas. A opět jsem se radami nevědomky zařídila a tento týden trávím hlavně venku s přáteli, jimž jsem se kvůli hoře povinností (podobně jako svým blogům) nemohla v poslední době věnovat. A také slibuji, že až dohoním resty přátelské, vrhnu se na ty blogové a vy se můžete těšit na větší porce článků z mého pera:) Užijte si nejen tento únorový týden:)

Poselství andělů - 6.týden 2016

11. února 2016 v 19:39 | Lúmenn
Už se mi několikrát stalo, že jsem celý víkend řešila to, co mi pak předestřel andělský kalendář na následující týden. Nejnovější poselství ale bylo ještě údernější. Pro velký shon posledních dnů jsem neměla vůbec čas otočit kalendář, natož si číst jakákoli poselství v něm (proto také přidávám týdenní poselství až ve čtvrtek) a v úterý jsme s přítelem řešili jednu vypjatější situaci, která se týkala maličkostí v našem vztahu, lidově řečeno v podstatě tom, že tisíckrát nic umořilo vola. Když jsem asi hodinu po této rozpravě (která skončila naštětsí dobře:)) otočila kalendář, málem jsem začala nahlas křičet - ano, hádáte správně, poselství tohoto týdne se týká maličkostí a andělé zase u mě udeřili hřebíček na hlavičku:) Takže, co přesně nás podle andělského kalendáře (jehož autorkou je Jitka Sani) čeká v 6.týdnu roku 2016, tedy od 8. do 14. února?

Poselství andělů - 5. týden 2016

1. února 2016 v 5:45 | Lúmenn
Každý lednový den mi připadal nekonečný, všude chlad, sluneční svit jako by se někde zapomněl a vlastně až ke konci minulého týdne jsem zase nabyla naděje, že jaro se pomaličku blíží. Ale dnes, s prvním únorovým pondělkem tohoto roku, mi došlo, jak strašně rychle vlastně leden utekl a už je za námi, ten nevlídný, chladný, pošmourný zimní měsíc. Ne, že by únor (kterému ráda říkám úmorný únor) byl o mnoho přívětivější, ale už to do prvních jarních paprsků nebude dlouho trvat:) Možná vám zpříjemní začátek nejkratšího měsíce v roce a pátého týdne roku 2016 poselství od andělů z kalendáře Jitky Sani. Tento týden, od 1. do 7. února, k nám hovoří Zadkiel a říká: "Naděje je léčivou silou tam, kde chybí světlo lásky a spravedlnosti. Otevři jí, milovaná duše, své srdce a ucítíš, že nic nikdy není ztracené." Více pod perexem.

Poselství andělů - 4. týden 2016

25. ledna 2016 v 19:59 | Lúmenn
Je tu už čtvrtý týden roku, který jako by sotva začal - aspoň mě to tak přijde:) A je tu pro vás další poselství andělů z kalendáře, o němž díky čtenářkám vím, že je od autorky Jitky Sani. Zatím mi všechna andělská poselství vycházejí, že tomu skoro nemůžu uvěřit. Záměrně si nečtu, co je v kalendáři napsáno dál, abych byla překvapená a už zase se mi stalo, že jsem v pondělí otočila list a bylo to přesně to, co se mi už od víkendu honilo hlavou nebo se mi dělo v životě. V týdnu od 25. do 31.ledna 2016 k nám mluví Natanael, celé poselství najdete pod perexem.

Poselství andělů - 3.týden 2016

19. ledna 2016 v 22:18 | Lúmenn
Dostala jsem k Vánocům úžasný kalendář s názvem Andělé na každý den roku 2016. No, já ho vlastně tak úplně nedostala, nadělila jsem si ho sama, když jsem ho viděla v obchodě, nemohla jsem prostě odolat:) A koupě rozhodně nelituji, ráda bych napsala i jméno autorky tohoto krásného kalendáře, jenomže je tam pouze ve formě podpisu a nedaří se mi ho přečíst. Hned na začátku je povídání o Poslech světla, které jako by mi vyšlo z pod rukou a mě bylo hned jasné, že tenhle kalendář bude pro mě to pravé:) A co je na něm nejlepší krom příjemných barevných obrázků s anděly, jsou právě ona poselství na každý týden - která jsem se rozhodla všem, jež kalendář nevlastní zprostředkovat. Poselství na třetí týden roku 2016, tedy od 18. do 24.ledna, najdete v celém článku.
 
 

Reklama