Přednášky, semináře, akce

Jaké bylo Květnové mandalení 2017?

1. června 2017 v 17:58 | Lúmenn
Před časem jsem avizovala akci pod širým nebem s pohodovým posezením a tvořením mandal - Květnové mandalení 2017. Celá legrace se odehrála 17.května odpoledne a bylo to moc fajn:) Krásně nám vyšlo počasí, sluníčko svítilo a v parku v Brně - Husovicích vládla tvořivá pohoda. Sice se účastníci scházeli trochu jako švábi na pivo a hodně se střídali, vládla ale moc příjemná atmosféra, popovídali jsme si a každý si stvořil nebo vybarvil alespoň jednu mandalku. Podívejte se na fotky a litujte, kdo jste nepřišli také:) Příště se na vás budu moc těšit, doufám, že brzy další Mandalení uspořádám. Třeba hned červnové?:)

Lúmennčí placky a magnety v kamenném obchodě

2. května 2017 v 19:56 | Lúmenn
Už roky je mým snem neprovozovat jenom eshop, ale taky mít kamenný obchůdek. Jenomže než člověk našetří na všechny ty nájmy, energie, na regály a kdejaké další potřebné věci, chvíli to trvá. Proto mě velmi zaujal Place Store koncept - nepotřebujete celý obchod, ale pronajmete si jenom regál, polici, prostě kus prodejního prostoru. A právě do Place Store jsem odnesla svoje vlastnoručně vyráběné magnetky a placky a tam si je můžete vybrat fyzicky, ne jen podle fotek - a hlavně bez poštovného:) Více v celém článku:)

Květnové Mandalení v Brně

25. dubna 2017 v 16:17 | Lúmenn
Nedávno jsem v parku u našeho domu venčila psa - svítilo sluníčko, kvetly pampelišky, na hřišti si hrály děti, prostě nádherný jarní den. A já si vzpomněla na to, jak jsem před lety v takovém pěkném parku uspořádala akci, na které se sešly fanoušci mandal a tvořilo se a povídalo v přírodě a bylo to moc fajn. Doma jsem s hrůzou zjistila, že tahle akce, kterou jsem nazvala Mandalení, proběhla už před neuvěřitelnými šesti(!) lety, v roce 2011. A že bych tedy s uspořádáním další podobné akce neměla váhat už ani minutu. Takže tady je - Květnové Mandalení roku 2017, které doufám naváže na velmi povedenou akci před lety a doufám, že se z něj konečně podaří udělat tradici, která se bude opakovat častěji, než jednou za uherský rok:) Podrobnosti čtěte v celém článku a na všechny se už teď moc těším!:))

Stánkaření - Slavnosti města Mikulova

20. května 2016 v 16:51 | Lúmenn
Ačkoli na Jižní Moravě žiju už skoro sedm let, Mikulov jsem dlouhé roky brala jen jako "to městečko, přes které se jede, když míříte z Brna do Vídně". A krásy tohoto pozoruhodného historického města jsem obvykle vnímala jen v polospánku v autobuse či autě. Od doby, co tam loni na podzim začala rodina mého drahého provozovat hotel jsem ale do Mikulova začala jezdit častěji a pochopitelně si mě získal - je to totiž vskutku krásné místo. Není tedy divu, že když jsem se dozvěděla o mětských slavnostech, rozhodla jsem se na ně vypravit se stánkem. Pokud chcete strávit sobotu obklopeni krásnou architekturou, moravskou kulturou a třeba si taky něco koupit na stánku Angelum Lucis, doporučuji výlet do Mikulova:)

Stánek Angelum Lucis na Astrovíkendu

21. dubna 2016 v 20:08 | Lúmenn
Po nějaké době se v brněnském středisku volného času Lužánky opět koná Astrovíkend s podtitulem Dny tajemna a zdraví a opět s mou účastí. Tentokrát nebudu přednášet, protože časové možnosti posledních týdnů by mi nedovolily si něco pořádného připravit, ale i tak můžete alespoň navštívit můj stánek, zastavit se se mnou na kus řei a v neposlední řadě si pořídit něco z široké palety mého obchůdku Angelum Lucis.
Více informací a jeden speciální bonus navíc najdete v celém článku.

Pozvánka na Astrovíkend (s Lúmennčí přednáškou)

17. ledna 2016 v 16:58 | Lúmenn
V sobotu a neděli 23. a 24. ledna 2016 se v brněnském lužáneckém parku v Centru volného času uskuteční již pětatřicátý Astrovíkend - podle jeho organizátorů se jedná o Dny tajemna a zdraví. A na tuto akci vás srdečně zvu hlavně proto, že se jí letos zúčastním i já - nejen se stánkem, kde najdete mou obvyklou nabídku přívěšků, mandal a kamenů a nově i originálních ručně malovaných tašek, ale taky se můžete v neděli zastavit na moji přednášku. Po dlouhé době jsem se odhodlala zase vylézt před lidi a tentokrát se stejným tématem, jaké má můj e-book - Poslové světla, kdo jsou a proč jimi být. Více informací najdete v celém článku;)

Lúmennka na Festivalu Evolutions

8. dubna 2014 v 16:48 | Lúmenn
Hodně často mi píšete o osobní setkání, ale nejde to vždy uskutečnit, protože jste zdaleka a já se od nás z Brna, z Jižní Moravy, moc často nedostanu:) Ale teď o víkendu přichází změna a já se vydávám do Prahy na Festival Evolutions, který jsem loni navštívila jako zvědavý návštěvník a letos na něj jedu jako hrdý vystavovatel. Nu, ono nebude moc co vystavovat, protože ceny za stánky se zbožím jsou vskutku šílené a nedala bych tolik peněz dohromady, ale rozbila jsem prasátko a jedu na veletrh alespoň jako kartářka do poradenské sekce.
Takže vy všichni pražští, kteří byste se se mnou rádi setkali a ještě navštívili zajímavý veletrh a festival zdraví, esoteriky a léčení v jednom, budu se na vás moc těšit tento víkend 11.-13.4.2014 na Holešovickém výstavišti. Více informací naleznete na webových stránkách festivalu zde.

Reportáž z esoterického veletrhu v Praze

22. dubna 2013 v 19:04 | Lúmenn
Tento víkend, 19. až 21. dubna 2013, se v Praze konal již devátý ročník esoterického veletrhu pod záštitou Festivalu Evolution a byla to akce, kterou jsem si rozhodně nemohla nechat ujít. Původně bych ji úplně minula, ale naštěstí ji zaregistrovala moje maminka, která byla na předloňském ročníku a velice si jej užila, takže jsme to pojali jako rodinný výlet a s mamkou a bráškou jsme v sobotu ráno vyrazili vlakem do Prahy a pak tradá na výstaviště do Holešovic.
Měli jsme štěstí, že jsem dorazili velmi brzy, takže se celý program teprve rozjížděl a nikde nebylo moc lidí. Davy ale postupně houstly a k odpoledni už v hale nebylo k hnutí. A nebylo divu, protože program byl skutečně bohatý a stánky vystavovatelů nepřeberné...

Květnové meditační semináře

16. dubna 2013 v 15:00 | Lúmenn
V prosinci jsem na přednášce o andělech dělala takový malý průzkum a zajímalo mě, jaká další témata by vás mohla na mých akcích zaujmout a čemu byste se chtěli aktivně věnovat. A jednou z nejčastějších věcí byly semináře meditací. Nu a protože Vesmír tomu tak napomohl, přestěhovala jsem se do nového bytu, kde je součástí domu i místnost, sloužící jako esoterické centrum a právě tam jsem se rozhodla uspořádat dva semináře, jejichž témata mi již dlouho leží v hlavě. Veškeré informace najdete v tomto článku. Už teď se na vás těším:)

Kurz automatické kresby II.

4. ledna 2013 v 18:34 | Lúmenn
Na přednášce o andělech, která proběhla v prosinci (reportáž zde) mě mnozí z vás žádali, abych uspořádala další kurz automatické kresby. A protože vás by opravdu hodně, rozhodla jsem se, že kurz se konat bude a doufám, že se nás tam zase sejde hojný počet, stejně, jako loni.
V tomto článku najdete veškeré potřebné informace - kdy a kde se kurz bude konat, kolik stojí a jak se na něj přihlásit. Kapacita kurzu je 10 zájemců, abychom se nemačkali a měla jsem dost času na vás na všechny. Pokud by se sešlo více zájemců, vypíšu ještě jeden termín v nejbližší době.
 
 

Reklama