Příspěvky čtenářů

Voňavé pohádky

24. října 2014 v 21:36 | Lúmenn
Byla jsem požádána jedním z vás, čtenářů, zda bych nezveřejnila článek o knize, kterou napsala jeho maminka, Paní Kateřina Sedlárová, a na jejíž vydání se snaží získat prostředky. Nápad je to krásný - kniha se jmenuje Voňavé pohádky - léčivé obrázky a hravou formou učí děti o kouzelném světě víl a skřítků, ale také o léčivé síle bylin. Pohádky jsou doplněné o harmonizační malby a v každém příběhu se nachází poučení o bylinkách od víly Pampelindy.
Více naleznete pod perexem. Přispět na vydání knížky a získat dárek v podobě kresby, mandaly nebo celé knihy, můžete zde.

Hledání přirozenosti

25. února 2013 v 5:55 | Lúmenn
Dnes tu mám informace o velice zajímavé stránce, která vám může pomoci v hledání vnitřní rovnováhy ať už v tělesné nebo psychické rovině. Autorka webu nabízí konzultace v oblasti astrologie, které vám ušije přímo na míru a co se týče zdraví, zajímá se o takzvané Bachovy esence, což jsou léčiva vyrobená na čistě přírodní bázi, která probouzejí v našem těle vše pozitivní a přetváří vše negativní. Je schopná vám je namíchat přímo na míru. Krom toho si můžete pod jejím vedením vyzkoušet nejrůznější kurzy se zaměřením na rukodělné práce, hlavně šperkaření.
Stránky najdete na adrese hledaniprirozenosti.cz a pod perexem můžete ochutnat nabídku.

♣ Ewetha: Meditace na pročištění kanálků

6. ledna 2013 v 18:33 | Lúmenn
Tento článek vznikl jako příspěvek vás, čtenářů. Svůj příspěvek můžete poslat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Máte-li dotaz, ptejte se zde a nebo na e-mailu. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

Ahoj Lúmennko:) Četla jsem si na tvém blogu nějaké meditace a vizualizace na pročištění a proti bolesti, a jedna z nich byla zvlášť účinná. Byla to ta, kde se člověk zaměří na oblast, která ho zvlášť bolí, představí si nějakou zaneřáděnou krajinu, pak ji celou zatopí, vyčistí a nakonec se z ní stane překrásná krajina (pozn. Lúmenn: je to tato - Očistná meditační technika). Děkuju za ni, okamžitě se mi ulevilo:)
Podobné účinky má i vizualizace, kterou jsem si nedávno vymyslela, když jsem měla pocit, že mám špatně pročištěné energetické kanálky a že mnou neproudí správně energie, a tak jsem se rozhodla, že ti o ní napíšu :) Třeba ti taky zabere :)
 
 

Reklama