Psychická obrana

Základní postupy psychické ochrany

2. prosince 2016 v 19:17 | Lúmenn
Velice často mi chodí do poradny dotazy, které jsou v zásadě totožné. Pisatelé se ptají, jak se chránit před destruktivními vlivy, jejichž příčinu často neznají. Uvědomila jsem si, že ačkoli na téma psychické obrany, ať už před démony a dalšími astrálními "bubáky" nebo druhými lidmi, jsem napsala hodně článků, chybí nějaký jednoduchý popis, co v takových případech dělat pěkně krok za krokem. Ne na všechny destruktivní vlivy totiž musíte jít "s atomovkou":) - rozumějte se silnými ochrannými rituály, vizualizacemi různých energetických vajíček, voláním andělů, vysíláním lásky atd. Někdy stačí zcela elementární věci, abyste do svého života zase vrátili klid a harmonii. Pojďme se na to podívat zblízka.

Barvy ochranných energetických obalů

17. prosince 2012 v 16:51 | Lúmenn
Rubrika psychická obrana je tu pro všechny, kteří mají strach, že jim někdo nebo něco krade energii nebo jsou často vystaveni vlivu náročných situací nebo dokonce temných bytostí.
Jedna z metod, kterou popisuji, se jmenuje "energetické vajíčko". To funguje tak, že se do něj jako by celí zabalíte, inu jako do vajíčka a jeho "skořápka" z energie vás pak chrání před napadením z vnějšku.
Dnes jsem v knize Andělská medicína nalezla různé barvy tohoto energetického ochranného obalu a každá z nich slouží v jiné situaci.Tyto energetické obaly je třeba obnovovat a to minimálně každý den, aby držely. Přesný návod najdete v článku, na nějž odkazuji výše, zde uvádím jen různé barvy, které si můžete vizualizovat a podle toho se ochránit před tím kterým druhem psychického útoku.

♣ Vysílám bojem s démony negace?

25. května 2012 v 15:45 | Lúmenn
Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

♣ Otázka: Ahoj Lúmenn,
znovu jsem si počítal rubriku "Psychická obrana" a dostal jsem se k článku "Přivolání archanděla Michaela". Chvilku jsem nad tím dumal a pak mě napadla otázka.
Předpokládám, že magický/psychický útok je negativní. Pak, ale pokud budu v sebeobraně útočit, abych astrální potvory zahnal, tak vysílám negace. Ovšem platí, že co vysílám, to také od univerza dostanu zpět. A i když archanděla Michaela "jen" přivolám, a "špinavou práci" za mne odvede on, tak se mi to nelíbí. V tomto případě bych škodil i jemu, protože jsem ho přivolal, aby ubližoval ostatním...
Tedy: Opravdu se chci bránit tak, že budu ubližovat, byť by mým protivníkem měl být démon?
Možná nad tím zbytečně moc přemýšlím, ale stejně mě to zajímá.
Děkuju za odpověď :o) Kain

Likvidace démonů láskou a světlem

1. února 2012 v 17:43 | Lúmenn
Tímto dílem se dostáváme k závěru našeho seriálu o psychické obraně a taky se v něm dočkáte nejtvrdšího kalibru, který se dá na psychické útočníky použít. A tím je kupodivu láska. O té jsme si povídali už v minulé části (viz), ale dnes se na ni zaměříme ještě podrobněji a hlavně ji namíříme proti démonům, kteří nás sice v běžném životě (narozdíl od protivných lidí a energetických upírů) tak často nepotkají, ale pokud ano, mohou nám silně zavařit.
Tento článek by se také hodil do rubriky Démoni a boj proti nim, ale zůstaňme u pokračování seriálu tak, jak jsme zvyklí a do této rubriky alespoň můžete nahlédnout, pokud se o démonech chcete něco dozvědět.

Technika "mám tě rád"

17. ledna 2012 v 22:49 | Lúmenn
Pokud k nám někdo vysílá negace, je bezpočet způsobů, jak se jim bránit. Ale jeden z nejúčinějších a při tom nejsnadnějších je velmi prostý - je to láska.
Zdá se to jako nesmysl, vysílat lásku k někomu, kdo nám ubližuje, ale jakmile pochopíte princip fungování vesmíru, princip zrcadlení, bude vám to jasné. Pokud na vás někdo vysílá negace a vy odpovíte stejně, tedy vysláním dalších negací k útočníkovi, zlo se násobí a zesiluje, takže k vám se vrátí destrukce více, vy ji vyšlete zpět a zase dostanete větší ťafku atd. atd. Násilí plodí jen násilí, říká se, a je to naprostá pravda. Proto musíte tento princip otočit a využít ve svůj prospěch. Místo destrukce vyšlete lásku a ta se vám zákonitě musí vracet, sice jen postupně a pomalu, ale dříve nebo později se vám nakonec vrátí. A znásobená.

Energetické vajíčko

11. ledna 2012 v 17:41 | Lúmenn
Dnes se podíváme na další metodu psychické ochrany ze seriálu o tom, jak se bránit proti psychickým útokům. Pokud nevíte, o co jde a nebo víte, ale zajímají vás předchozí metody obrany, klikněte na název rubriku pod názvem článku a najdete všechno, co potřebujete vědět:)
Další metodou psychické obrany je energetické vajíčko. Abyste ho mohli vytvořit, rozhodně musíte znát alespoň základy práce z energií - pomoci by vám měl tento článek. Pokud základy zvládáte, bude vám stačit jednoduchý popis, který se dočtete níže.
Tento způsob je vhodný proti všem druhům psychického útoku - na blízko, na dálku, od démonů i od lidí a je velice účinný, je-li proveden správně.

Přivolání archanděla Michaela

15. prosince 2011 v 15:45 | Lúmenn
Minule jsme se naučili techniku psychické obrany, která přivolává anděly na pomoc. Bohužel, andělé nejsou od přírody bojovníci a jediné, jak nás ochrání, je pouhá jejich přítomnost, nadupaná láskou a světlem, které odhání všechno zlé. Ne vždy to ale stačí a pak je čas na bitvu. A kdo jiný by měl být andělským generálem, než archanděl Michael, anděl - bojovník. Více o něm se můžete dočíst v článku "Seznámení s jednotlivými archanděly".

Pokud si přejete přivolat Michaela, není nic snadnějšího než na něj prostě zavolat. Tento služebník světla je tu od toho, aby se vyskytopval na tolika místech současně, na kolika je ho jen třeba a pomáhal slabším v nouzi. Pokud se rozhodnete si ho vizualizovat, nezapomeňte si představit jeho meč, velký a zářící, kterým odežene vše zlé a přesekne každé vlákno, vedoucí od vás k psychickému útočníkovi.
V jakékoli situaci psychického útoku si představte, jak vám stojí po boku - když na vás řve šéf, vydírá vás přítelkyně nebo když se doma krčíte pod peřinou a srdce vám svírá ledová ruka. Zašeptejte krátkou modlitbu - třeba: "Archanděli Michaeli, prosím tě, zjev se a ochraňuj mne, dodej mi sílu, bojuj po mém boku." A pak si představte, jak vedle vás stojí, jeho křídla vás zahalují a zaplavuje vás vlna energie. Jakou představu si zvolíte je jen na vás, můžete si ho představit jakkoli, ale pokud nevíte, mohou vám pomoci některá vyobrazení malířů, která najdete níže v tomto článku. Dobrý nápad je také u sebe nosit mandalu Michaela, kterou si můžete nakreslit nebo koupit.

Zavolání andělů

13. prosince 2011 v 19:40 | Lúmenn
Zatím jsme si ozřejmili, co je to psychický útok a jaké jeho druhy můžeme zažít (více v rubrice psychická obrana) a naučili jsme se první obranu - zavolání ochránce. Další metodou, kterou se můžete bránit při psychickém útoku, je přivolání andělů. Je to o něco silnější kalibr - při vizualizaci ochránce jde de facto jen o sílu vaší psychiky, žádná bytost vás ve skutečnosti nechrání, přivolání andělů ale skutečně přivolá tyto bytosti světla a i když vy sami je nebudete vnímat vůbec, výsledky se dostaví. Andělé jsou tu od toho, aby nás chránili a milovali, proto nikdy neodmítnou člověku pomoc - více viz v rubrice andělé.

Zavolání ochránce

6. prosince 2011 v 14:15 | Lúmenn
Tak a teď už se v rubrice psychická obrana dostáváme k tomu, jak se proti psychickým útokům bránit. První metodou obrany je přivolání ochránce - zvolila jsem ji na začátek, protože je poměrně snadná, ale na druhou stranu zase nepůsobí proti tvrdšímu kalibru útoku. Nicméně její zvládnutí ukazuje, že máte určitý potenciál zvládat další a těžší způsoby magické obrany proti psychickému útoku, protože cvičí hlavně schopnosti vizualizace.
Tahle metoda vás nejspolehlivějí ochrání před útoky, které způsobují strach. Když večer ležíte a bojíte se usnout, protože vás ze sna vytrhne každý šramot, když se v noci probudíte z děsivého snu a nemůžete znovu zabrat, proti tomuhle je přivolání ochránce nejlepší volbou. Pokud je tento strach zplsoben psychickým útokem, pomůže to, ale stejně tak to může pomoci v případě, že se prostě jenom bojíte sami od sebe, bez vnější příčiny.

Druhy psychických útoků

4. prosince 2011 v 5:45 | Lúmenn
Než se budete bránit psychickému útoku, je dobré vědět, kdo a jakým způsobem na vás utočí. Druhů psychických útoků je totiž celá řada - nejde o to, jestli se na vás někdo mračí a nebo po vás jde nějaká entita z astrálu, ale důležité je, že každý druh útoku je specifický a existuje proti němu specifická obrana. Pokud na vás útočí člověk bez magického povědomí, který je na vás prostě jenom naštvaný, je to jiný kalibr, než když se setkáte s útokem démona, který má velkou sílu.
V tomto článku si tedy rozebereme různé druhy psychických útoků a jak poznáme, že jde právě o ten který druh.
 
 

Reklama